Kalkulačka urologického zdravia

Môže súvisieť vaša hmotnosť s urologickým zdravím? Vypočítajte si to!

OTESTUJTE SVOJE UROLOGICKÉ ZDRAVIE ONLINE

Zadajte svoje telesné parametre a výsledok zistíte okamžite. Výpočet je, samozrejme, orientačný a k ničomu vás nezaväzuje. Garantujeme vám, že vaše výsledky neuvidí nik iný, okrem vás.

Ovplyvňuje hmotnosť váš intímny život? Máte v dôsledku zvýšenej hmotnosti problémy s počatím? Pociťujete dôsledky hormonálnych zmien? Zaznamenali ste ťažkosti v sexuálnom živote? Prípadne sa u vás objavili urologické problémy?

Hmotnosť človeka je úzko spojená s jeho zdravím. Ovplyvňuje hladinu hormónov v tele, kvalitu sexuálneho života aj celkové urologické zdravie mužov a žien.

NAPÍŠTE NÁM a my sa Vám ozveme

ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM

Ak máte otázky, obavy, alebo si chcete rezervovať termín na vyšetrenie, kontaktujte nás mailom na info@urocentrum.sk alebo telefonicky, na čísle 0904 890 601. Radi vás uvítame v našej ambulancii Urocentrum - Bratislava, s.r.o., Vajnorská 40, 832 63 Bratislava, kde pohodlne zaparkujete priamo pred budovou polikliniky. Pacientov objednávame na presný čas, pričom sms a telefonické predvolávanie na vyšetrenie je samozrejmosťou.

NEMAJTE OBAVY, ZAČNIME VECI RIEŠIŤ.

MUDr. Jozef Dubravický, MPH

MUDr. Jozef Dubravický, MPH

Urológ, andrológ, sexuológ a transplantačný urológ MUDr. Jozef Dubravický, MPH študoval medicínu na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Doplnkové štúdiá v obore absolvoval v Belgicku, Taliansku, Nemecku, Anglicku, Čechách, Argentíne a v Číne. Od roku 1996 vykonáva aktívnu prax a vyučuje študentov v Univerzitnej nemocnici v Bratislave, na Urologickej klinike s centrom pre transplantácie obličiek. Má atestácie z urológie, andrológie, onkologickej urológie a intervenčnej ultrasonografie. Špecializuje sa na otvorené, ale najmä endoskopické a laparoskopické urologické, transplantačné a andrologické operácie. Pravidelne publikuje v domácich aj zahraničných odborných médiách a prednáša doma i v zahraničí na odborných seminároch a konferenciách. Vedie vlastnú rodinnú urologickú ambulanciu, Urocentrum - Bratislava, s.r.o.