Staršie ročníky preferujú orálny sex

Téma: Sex
Dátum: April 28, 2024

Staršie ročníky preferujú orálny sex | Urocentrum Poradňa | Urológ Bratislava

Vo všeobecnosti platí, že orálny sex sa teší väčšej obľube u mužov, než u žien. Avšak, pre mnohé ženy je to jediný spôsob, ako sa dopracovať k orgazmu. Mentálne a emocionálne blokády, vedľajšie účinky niektorých liekov a podobne, môžu mať hlboký vplyv na sexuálne zážitky ženy. A práve orálny sex môže byť jednou z príjemných a prirodzených možností, ako sa k nemu dopracovať.

Zo štúdie kolektívu amerických vedcov vyplýva, že čím sme starší, tým častejšie si orálny sex užívame. Konkrétne vo veku 15--19 rokov túto praktiku uviedlo 43 % mužov a žien, v skupine 20--24 rokov to bolo 76 %, vo veku 25--34 rokov už 83 % a 35--44 rokov dokonca 84 %.1


Zdroj:
1 https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/sexualni-zajimavosti-novinky-co-nevite-o-sexu-penis-swingers-studie.A240318_121021_jpz-laska-sex_skld/10#space-a

ZVERTE SA DO RÚK ODBORNÍKOM

Ak máte otázky, obavy, alebo si chcete rezervovať termín na vyšetrenie, kontaktujte nás mailom na info@urocentrum.sk alebo telefonicky, na čísle 0904 890 601. Radi vás uvítame v našej ambulancii Urocentrum - Bratislava, s.r.o., Vajnorská 40, 832 63 Bratislava, kde pohodlne zaparkujete priamo pred budovou polikliniky. Pacientov objednávame na presný čas, pričom sms a telefonické predvolávanie na vyšetrenie je samozrejmosťou.

NEMAJTE OBAVY, ZAČNIME VECI RIEŠIŤ.

MUDr. Jozef Dubravický, MPH

MUDr. Jozef Dubravický, MPH

Urológ, andrológ, sexuológ a transplantačný urológ MUDr. Jozef Dubravický, MPH študoval medicínu na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Doplnkové štúdiá v obore absolvoval v Belgicku, Taliansku, Nemecku, Anglicku, Čechách, Argentíne a v Číne. Od roku 1996 vykonáva aktívnu prax a vyučuje študentov v Univerzitnej nemocnici v Bratislave, na Urologickej klinike s centrom pre transplantácie obličiek. Má atestácie z urológie, andrológie, onkologickej urológie a intervenčnej ultrasonografie. Špecializuje sa na otvorené, ale najmä endoskopické a laparoskopické urologické, transplantačné a andrologické operácie. Pravidelne publikuje v domácich aj zahraničných odborných médiách a prednáša doma i v zahraničí na odborných seminároch a konferenciách. Vedie vlastnú rodinnú urologickú ambulanciu, Urocentrum - Bratislava, s.r.o.

Vedeli ste, že